Jezus Do Ludzkości

Tłumaczenie Orędzi

Orędzia Marii od Bożego Miłosierdzia są tłumaczone na różne języki. Niniejsza strona zawiera tłumaczenia Orędzi dokonane na język polski.

Prace nad tłumaczeniami Orędzi i ich doszlifowaniem są cały czas w toku w związku z planowaną publikacją kolejnych tomów Księgi Prawdy. Jest to zadanie trudne i czasochłonne, by tak niełatwy tekst przedstawić w sposób adekwatny w języku polskim. Wszystkich chcących pomóc w tych pracach zachęcamy do współpracy i do kontaktu z redakcją strony.

Tłumaczenie Orędzi powstaje przy współpracy ze stroną ArmiaJezusaChrystusa.pl. Druga połowa tomu I powstała częściowo w oparciu o wydanie książkowe Księgi Prawdy (Coma Books 2013) oraz stronę ostrzezenie.net. W tomach III, IV i orędziach ostatnich pracowano na tekstach strony paruzja.info.

Księgę Prawdy można kupić w formie książkowej (sklep orante.pl), a także dostępna jest w całości do ściągnięcia na dysk w plikach .doc (materiały – Księga Prawdy).

Zezwala się i zachęca do umieszczania poszczególnych Orędzi, ich fragmentów czy mniejszych zestawień na własnych stronach internetowych i blogach, zawsze z podaniem źródła i bez ingerencji w tekst. Prosimy jednak wyraźnie o niepowielanie całości. Zachęcamy, by wracać na wzmiankowane strony internetowe i do nich się odwoływać.

Tekst Orędzi jest obecnie przeglądany w ramach rewizji wcześniej dokonanych tłumaczeń i redakcyjnego przygotowania do druku kolejnych tomów Księgi Prawdy. Jeśli tylko pojawi się przejrzana/poprawiona/zredagowana wersja tłumaczenia, niniejsze tłumaczenia na stronie JezusDoLudzkosci.pl zostanie od razu podmienione na nowe.

Do Orędzi należy podchodzić w modlitwie, prosząc Ducha Świętego o oświecenie. W przypadku trudności ze zrozumieniem lub wątpliwości interpretacyjnych warto porównywać polskie tłumaczenie z oryginałem, biorąc pod uwagę kontekst.

Tłumacze i redaktorzy pragną zachować anonimowość. Dzieło jest na chwałę Bożą.